Burdanbi Nedir ? Ne işe yarar ?

BurdanBi paket servis veya kargo hizmeti bulunan firmalardan alışveriş yapmak isteyen android ve ios kullanıcılarını aynı ortamda buluşturmak için hazırlanmış bir mobil uygulamadır.  

Firmalar mobil uygulama üzerinden ürün satışlarını gerçekleştirebilir, yönetici panelinden sipariş yönetimini sağlayabilirler.  

BurdanBi aynı zamanda içerisinde ön muhasebe programı da bulunduran bir yönetici paneline sahiptir. Bu sayede firmanızın finansal verilerine internet olan her yerden erişebilirsiniz. 

BurdanBi’de Mağaza Açmak 

  • Sizin adınız ve markanız ile online satış mağazanızı kuruyor, e-ticaret dünyasında büyümenize katkı sağlıyoruz. 
  • Online mağazanızda raf ve metrekare sınırınız yok. İstediğiniz miktarda ürünle mağazanızın menüsünü oluşturabilir, stok yönetiminizi gerçekleştirebilirsiniz. 
  • Teslimat bölgelerinizi oluşturabilir, size en uygun teslimat yöntemlerini seçerek sipariş almaya başlayabilirsiniz. 
  • Siparişlerinizi özenle yönetmenizi sağlıyor, her aşamada müşterilerinizi bilgilendiriyoruz. 
  • Mağazanızın haftalık/aylık ya da dönemsel bölge bazlı satış analizlerinizi takip edebilirsiniz. 
  • Çalışanlarınızın erişim alanlarını belirleyebilir, kullanıcı yetkilendirmesi yapabilirsiniz. 
  • BurdanBi ile ön muhasebe işlemlerinizi yapmanızı sağlıyoruz. Mali müşavirleriniz, şirket ortaklarınız ve çalışanlarınız ile aynı anda online ön muhasebenizi yönetebilirsiniz. 
  • Pc-pos entegrasyonu, online tahsilat, e-fatura, e-arşiv gibi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. 

BurdanBi’nin Klasik Ön Muhasebe Programlarından Farkı Nedir? 

BurdanBi web tabanlı ön muhasebe programını içerisinde barındırır. İnternet olan her yerden finansal verilerinize ulaşabilirsiniz. 

BurdanBi’de fatura, müşteri, kullanıcı limiti yoktur. Hesabınıza istediğiniz kadar müşteri, fatura veya gider kaydı gerçekleştirebilirsiniz. BurdanBi’ye erişim için kullanıcı ekleyebilir, eklediğiniz bu kullanıcıların erişim bölgelerini kısıtlandırabilirsiniz. 

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.