Kampanya Oluşturma

Kampanyalar bölümünde mevcut kampanyaları görüntüleyebilir, yeni kampanya oluşturabilirsiniz. Bu oluşturulan kampanyalar Burdanbi uygulamasında mağaza ana sayfasında üst bölümde yer almaktadır.

Kampanya oluştururken kampanya görseliniz genişliği 415 piksel, uzunluğu 225 piksel boyutlarına orantılı olacak şekilde düzenlenmelidir.

Kampanyalar alanında yeni butonuna tıklayarak kampanya oluşturabilirsiniz. Kampanya oluşturma ekranından kampanya adı belirleyebilir, kampanya başlangıç ve bitiş tarihlerini belirleyebilirsiniz. Kampanya bitiş tarihi girilmediği durumda kampanya mağazanızda sürekli olarak görüntülenecektir.

Kampanyanın geçerli olacağı mağazanızı seçebilirsiniz. Mağaza seçilmediği durumlarda ise kampanya tüm mağazalarınızda gösterilmektedir.

Görsel ekleme alanına kampanyanız için oluşturduğunuz uygun boyutlardaki görselinizi eklemelisiniz.

Kampanya kapsamındaki ürünlerin barkodları Barkodlar alanına eklenerek kampanyanızı oluşturabilirsiniz.

Kullanıcılar, Burdanbi uygulamasında mağaza ana sayfanızda bulunan bu kampanya görseline tıklayarak kampanya oluştururken eklediğiniz barkodlara ait ürünlere ulaşacaklardır.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.