MERAK ETTİĞİNİZ

Sıkça Sorulan Sorular

ERP 12 | ADVAN RPS | POSNIX | POSGURU


ERP 12 olarak adlandırdığınız yazılımın içinde neler var ?

Perakende otomasyon sistemi, depo otomasyonu, araç saha satış uygulaması, market sistemi ve restoran otomasyon sistemi vardır.

ERP 12 kullanımı en kolay birden fazla ekranda yapacağınız şeyi tek ekranda yapabilecek bir yazılım ürünüdür.

Kasada ve masada müşterilerinizi bekletmemek adına olabildiğince hızlı çalışır.

Müşteri memnuniyetinizi artıracak en etkili ürünümüzdür.

Market otomasyon sistemi nedir ?

Perakende mağaza ve market otomasyon sistemi sayesinde, satış mağazalarınızda veya marketinizdeki reyon, raf takibi, fiyat gör ve direk satış işlemlerinizi hızlı ve etkin bir şekilde kullanmanızı sağlamaktadır.

Satış otomasyon sistemi uygulaması nedir ?

Saha satış ekibinizin soğuk ve sıcak satış işlemlerini, android tabanlı telefon veya el terminalleri üzerinden, bulunduğu lokasyon,

gerçekleştirdiği satış, tahsilat ve bütün işlemlerin takibini, en etkin ve hızlı şekilde kontrol edebilmenizi sağlamaktadır.

Depo otomasyon sistemi kullanımı nasıldır ?

Depolarınıza gelen ürünlerin sisteme giriş aşamasından sevk edilme aşamasına kadar geçen bütün sürecin en verimli ve hatasız yönetmenize olanak sağlamaktadır.

Restorant , PC POS paket içeriğinde neler var  ?

Cafe , Restaurant sektörü hızla gelişen büyüyen dolayısıyla rekabetin her geçen gün arttığı hızlı dinamik ve karmaşık yapısı ile yatırımcıların en etkin iş takibi ile rakiplerinden farklılık oluşturmak istedikleri bir sektördür.

Hammaddelerin depoya girişinden imalat sürecini en etkin şekilde takip ederek üretim planlamasını kolaylaştırmaktadır

Sipariş sürecinin yönetiminde android tabanlı cihazlar ile hızlı ve etkin siparişleme ve mutfağa iletim sağlamaktadır.

Garson ve kasa takibi konusundaki geçmiş tecrübesi ve yüzlerce işletme sahibi ile yapılan mülakatlar sonuncunda, art niyet ve garson kasa kayıplarının minimize edilmesi konusunda yatırıcısının yanındadır.

ADVAN RPS nedir ?

ADVAN RPS, küçük ve orta büyüklükteki (KOBİ) işletmelerin stok, personel, cari ve satış işlemlerinin takibini tek bir ekrandan yapabildikleri kullanımı kolayetkin çözümler sunan bir yazılım ürünüdür.

POSNIX nedir ?

Eski nesil yazar kasa uygulamalarınızı yeni nesil yazar kasa uygulamalara kolayca dönüşümünü sağlayan bilgi akışını yeni nesil yazar kasaya hızlıca gönderen kullanımı ve kurulumu en kolay 12 Yazılım evi ürünüdür.

POSGURU nedir ?

Eski nesil yazar kasa uygulamalarınızı cihaz türü farketmeksizin ister mobil ister web arayüzünde rahatça erişim sağlayabileceğiz diğer tüm ürünler gibi kullanımı kolay yazılım ürünüdür.

Personel takip sisteminde personellerin konumunu görebilir miyim?

Personel takip sistemi uygulaması alışılagelmiş diğer pdks ürünlerinden çok farklıdır. Harita üzerinden canlı olarak personellerinizin yerini ve o personelle ilgili bilgilere rahatça erişebileceğiniz web uygulamasıdır. Cihaz bağımsız olarak çalışabailmektedir.

Finans yönetim modülünde neler var ?

Finans İşlem Listesi, Finans Hareket Girişi, Cari Virmanlı Tahsilat, Carinin Hesapları arası Döviz Transferi, Kasalar Arası Çek ve Senet Virmanı, Kasa Döviz Alış/Satış, Banka Dövizli Virman, Kasa Kartları Listesi, Kasa Tanımları, Çek ve Senet Listesi, Hizmet Masraf Kartları Listesi

Raporlamalar için nasıl yapabilirim ?

ERP 12 erkin raporlama imkanı sunmaktadır. Bunlar, Finansman Raporları, Çek Senet Raporları, Stok Raporları, Fatura Raporları, İrsaliye Raporları, Alım Satım Analizi, Kasa Raporları, Fiş Raporları, Sipariş&Teklif Raporları, Banka Raporları, Genel Raporlar, Perakende Raporları, Üretim Raporları, Mobil İşlem Raporları.

Kimler iş ortağı olabilir ?

Yurt dışı ve Yurt içi pazarını geliştirmek isteyen tüm işletmeler ERP12 çözümlerinin satışını yapabilir. Danışmanlık ve ar-ge çalışmaları yürüten firmalar iş ortaklığı yapabilirler.

Donanım ve yazılım ürünleri, satış ve hizmetlerini veren bilişim şirketleri.

Bilgi teknolojileri ve yönetim danışmanlığı yapan danışmanlık şirketleri.

Add-on çözümler geliştirmiş veya geliştirmek isteyen yazılım şirketleri.

Özel ve kamu sektörlerinde orta ve büyük ölçekli projeler yürüten sistem entegratörleri.

İş ortaklığı seviyeleri nelerdir ?

ERP12 Yetkili Satıcı: ERP12 çözümlerinin kullanıcılara yönelik pazarlama faliyetlerini yürüten satıcılarımızdır.

ERP12 Çözüm Ortağı: ERP12 çözümlerinin kullanıcılara yönelik satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmaya yetkilidir. ERP12 ürünleriyle uyumlu çalışan sektörel ve dikey çözümler sunan yetkin çözüm ortaklarımızdır.

ERP12 Dağıtıcı: ERP12 dağıtıcıları bölgesel satış, eğitim ve teknik destek hizmetlerini sunmaktadır. Bölgesinde alt bayi oluşturma şansınada sahiptir. ERP12 ürünleriyle uyumlu çalışan sektörel ve dikey çözümler sunan yetkin dağıtıcımızdır.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.