Advan RPS

Kurumsal Yazılım Çözümleri

ÖZET

Advan RPS ile işinizi kolaylaştırın.

GENEL BAKIŞ

Advan RPS (Retail Pos System) yani perakende pos sistemi. Restorantlar, cafeler, bakkallar, marketler, şarküteri, kuruyemiş veya kasap sektörü gibi çeşitli kategorilerde hizmet veren ticari yerlerimiz için geliştirilmiş barkodlu veya barkodsuz satış yapılabilmesine imkan veren popüler yazılım ürünü.

Advan RPS ile Neler Yapılır ?

Pos işlemleri ekranından paket servis ekranlarına, stok durumundan, raporlama ekranlarına, masa işlemlerinden tahsilatlara kadar herşeyi tek ekrandan yönetebilirsiniz. Şimdi gelin ekranlara ve özelliklere göz atalım…

Pos İşlemleri

Senaryo üzerinden kolayca anlatacak olursak. 12 Yazılım adında restoranımıza gelen müşterimizin siparişlerini anında ekrana girişini yapabilirsiniz. Garson seçimini hızlıca değiştirebilirsiniz. Satış işlemleri için pos ile irtibat kurabilirsiniz. Yemek mönüsünü istediğiniz gibi ayarlayabilir. Ayarlamaları kendiniz özelleştirebilirsiniz.

Advan Rps ile işletmenizi tek ekrandan yönetin.

Servis İşlemleri

Paket servis veya masa için seçimlerinizi yapabilir. İşlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.Yapılan işlemleri anında ister posa ister nakit olarak fişe yazdırın. Hızlı kullanımı ile tüm herkesin rahatlıkla mönülere erişmesini sağlayın. Masa birleştirme, masa taşıma işlemleri, masa sipariş gibi özellikleriyle farkı keşfedin.

Kasa Defteri

Advan Rps ile kasa defterinizi kolayca inceleyebilirsiniz.Virman alabilir, excele veri aktarabilirsiniz.Raporlamalara erişebilirsiniz. Ödeme filtrelerinden toplam satışın nakit mi yoksa diğer kartlar aracılığıyla yapıldığına bakabilirsiniz.

advan rps

Raporlamalar

Advan Rps pos otomasyon sisteminin en kullanışlı ekranlarından birisi de raporlamalar ekranıdır.. Z raporu, Stok envanteri, iptaller, belirli günüdür yapılmayan cariler, Z’ye göre satış tutarları, departmana göre satışlar, kar raporu, analiz, satış tahsilat toplamları, satış elemanı sağılımı, en çok satılan ürünler, satılmayan ürünler gibi onlarca rapora tek ekrandan ulaşabilirsiniz.

Depo İstekleri

Depo istekleri ile yani istek oluşturabilir depo ile entegreli olarak kullanabilirsiniz.Kim tarafından nerden hangi personel tarafından ve hangi tarihte isteğin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Hızlı kolay kullanım 12 yazılım ile özellikleri anlatmaya devam ediyoruz.

Stok Bilgisi

Yeni stok açabilir, seçili kartları düzenleyebilir, hareketleri inceleyebilir, grup tanımları yapabilirsiniz. Stok sayım ekranı , depo sevk fişi gibi ekstra özelliklerin hepsine hızlıca erişebilirsiniz. Arama ekranından tüm listeyi hızlıca kontrol edebilirsiniz. Advan RPS ile kontrolün elinizde olduğu , güvenilir, esnek, hızlı bir bilgisayar programı istiyorsanız, tam da olmanız gereken yerdesiniz.

Advan Rps ile Kısaca

 • Barkod’lu veya barkodsuz ürün satabilirsiniz.
 • Anlık stok takibi yapabilirsiniz.
 • Veresiye satışı yapabilirsiniz.
 • Yapmış olduğunuz veresiye satışının müşteri bazında tarih aralığı ürün ve borç/tahsilat detayını alabilirsiniz.
 • Müşteri bazında satış yapıyorsanız günlük, aylık ve yıllık olarak en fazla alım yapan cariyi görebilirsiniz bu şekilde müşteriniz hediye vererek, firmanızı rakiplerinize göre bir adım daha ileri taşıyabilirsiniz.
 • Müşteri indirim ve promosyon kartı kullanabilirsiniz.
 • Birden fazla müşteriye aynı an da satış yapabilirsiniz.
 • Nakit,kredi kartı,sodexso ve parçalı ödeme (10 tl nakit 50 tl kredi kartı)gibi farklı tahsilat türlerini kullanabilirsiniz.
 • Satış esnasında başka bir müşteri bir ürüne ait fiyat sorduğunda FİYAT GÖR tuşuna basarak o ürünü ait fiyatı görebilirsiniz.
 • Müşteri almış olduğu ürünü fişi ile getirdiğinde gider pusulası olmadan iade alabilir bunu cirodan düşürebilirsiniz.
 • Günlük kasa çıkısı olan masraf işlemlerinizi (kira,fatura,benzin gideri gibi) işlemleri masraf çıkışı olarak gösterip akşam net nakit kasayı görebilir ve bu şekilde masraflarınızı da kontrol altına alabilirsiniz

12 YAZILIM DÜNYASI

Küçük, orta, büyük işletmeler için kolay kullanım

Görevleri daha hızlı halletmelerine yardımcı olduğu için ürünümüzü kullanmayı seven 12.000′ den fazla kullanıcıya katılın.

Entegre otomasyonlar

Kolay kullanım imkanı

Personel ve yönetici dostu

Tek Ekran Yönetimi

Tüm uygulamarın en güzel ve en kullanışlı özelliği işlerinizi tek ekrandan yönetebilmenizdir.

Etkin Finans Çözümleri

Finans alanındaki entegreler ile uygulamalarınızı kullanırken paranızı da yönetin. Muhasebesel işerinizi hemen halledin.

Anında Demo Talebi

Müşteri temsilcilerimiz size en uygun çözümü bulduktan sonra demo gösterimi için sizinle anında iletişime geçecektir.

Kullanıcı Bazlı Yetkilendirme

100% güvenlikli yazılımlar ile istediğiniz kullanıcıya istediğiniz yetkiyi verebilme.

Anında Bildirim

Uygulamalar arasında tam entegrasyon sağlanması. Hem müşteriler hem de çalışanlarınız ile mesajlaşarak haberleşme.

Hızlı, Pratik, Kolay

Müşterilerimizin hemen hemen hepsinden aynı cevabı aldık. “12 Yazılım ürünlerinin kullanımı hem hızlı, hem pratik, hem de kolay. Çalışanlara herhangi bir eğitim vermemize bile gerek kalmayacak.”

Hemen üye olun. 7 gün boyunca ücretsiz deneyimleyin.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.