12 YAZILIM HER YERDE

Yiyecek & İçecek Hizmetleri

Yiyecek & İçecek Hizmetleri sektörüne özel yazılım çözümleri ile işinizi kolaylaştırıyor, etkin çözümler sunuyoruz.

Genel Bakış

Sektörün yapısını, ihtiyaçlarını ve hedeflerini çok yakından takip eden ERP12, iş süreçlerinin verimliliğini artıran çözümleriyle müşterilerinin dijital dönüşümlerine destek oluyor. ERP12 sektörün zorluklarını tespit ettiğinden stok yönetimi ve analizlerinizin çok hızlı ve kolay olmasını amaçlamış ve gerçekleştirmiştir.

Hizmet sektörü kapsamındaki her iş alanında müşteri memnuniyetini artırmanın yolu hizmet kalitesini yükseltmekten geçiyor. Yiyecek-İçecek Hizmetleri iş alanında ise bu kaliteyi korumak gerekir. Hızlı ve etkili çözümleri üretebilmek, yenilikçi yaklaşımları benimsemek de rekabet avantajı yaratan unsurlar olarak ortaya çıkıyor. 12 Yazılım, sektörün tüm süreçlerini kapsayan çözüm portföyüyle, hizmet kalitenizi ve rekabet gücünüzü, dolayısıyla da gelirlerinizi artırma imkanı sunuyor.

12 Yazılım Yiyecek & İçecek Hizmetleri sektörüne özel geliştirdiği çözümler ile işinizi kolaylaştırır.

Kurumsal kaynak planlama

12 Yazılım, işletmenizin tüm verilerini ve buna bağlı olarak iş süreçlerinizi tek bir noktadan uçtan uca yönetilmesini sağlıyor. Üretim aşamasından satın almaya kadar tüm operasyonel işlerinizde etkin kontrol, kalıcı güvenlik ve iş akıcılığı sağlar. Zamandan ve maliyetten tasarruf elde ederek işinize odaklanmanızı sağlar. Çalışan memnuniyeti üst seviyeye çıkarırken, müşteri ilişkilerinizi olumlu derecede artıracaktır.

İş akış yönetimi

Farklı noktalarda yürütülen süreçlerin, tek bir noktadan yönetilmesini sağlayan iş akış yönetimi ile işiniz verimli hale gelsin. İş süreçlerinizin oluşturulmasından, sonuçlandırılması anına kadar yaşanan tüm olayları dijital ortamdan gerçekleştirmenize katkıda bulunun. Maliyetlerin azalmasında, personellerin zamandan tasarruf etmesinde olumlu yönde etki edecektir.

İnsan kaynakları yönetimi

Web tabanlı veya masaüstü kullanımı sayesinde insan kaynağınızı etkin ve esnek bir şekilde yönetilmesini sağlayın. Özlük yönetimi, izin takibi, bordrolama ve insan kaynakları süreçlerinizi bütün halinde tek bir noktadan yönetin. İnsan kaynakları departmanlarının ihtiyacı olan çözümler ile işinizi rahatlatın.

Saha satış yönetimi

Saha satış personellerinizin tüm işlerini, müşteri taleplerini, satış operasyonlarını en etkin şekilde yönetilmesini sağlayın. Anlık raporlama ile detayları inceleyin. Satış ekipleri ile koordinasyon içinde çalışın. Araçla personellerinizin takibini canlı olarak ekrandan izleyin. Detayları ve tüm operasyonları tek ekrandan yönetin.

Müşteri ilişkileri yönetimi

Mevcut müşterilerinize ve potansiyel müşterilerinize doğru bir şekilde yaklaşım sağlayın. Teklifleri, analizleri veya personellerinizin durumlarını web ortamında saklayın. Görüşme planlamaları ve satış sonrası memnuniyet derecelerini tek ekrandan yönetin.

Bütçe yönetimi

ERP12 ile tüm operasyonel işlemlerinin finans yönetimini kolay ve hızlı şekilde yönetin. Cari, stok, çek ve bütçe dahil olmak üzere tüm ekranları uzaktan yönetin. Etkin ve kullanışlı yapısı sayesinde işinize odaklanın.

Tüm Ürünler

Haberler

QR Menü  

Gelen E-Belgeler  

Alış İrsaliyeleri  

Hemen üye olun. 7 gün boyunca ücretsiz deneyimleyin.

Hemen üye olun. 7 gün boyunca ücretsiz deneyimleyin.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.