Pc Pos Sistemleri

Advan RPS Pc Pos Sistemleri

Advan RPS (Retail Pos System) yani perakende pos sistemi. Restorantlar, kafeler, bakkallar, marketler, şarküteri, kuruyemiş veya

kasap sektörü gibi çeşitli kategorilerde hizmet veren ticari işletmeleriniz için geliştirilmiş barkodlu veya barkodsuz

satış yapılabilmesine imkan veren popüler yazılım ürünüdür.


Ürün

Barkodlu veya Barkodsuz ürün satışı

Veri

Excele veri aktarma işlemleri

Stok

Anlık stok bilgilerini takip etmek

İndirim

Müşteri indirim ve promosyon kartı

Müşteri

Birden fazla müşteriye satış yapmak

Kasa

Kasadan virman, kasa defterini güncel takip etmek

Fiyat

Anlık olarak ürün fiyatını görebilmek

Masa

Masa birleştirme, masa tanıma ve masa sipariş özellikleri

Cari

Günlük, aylık veya yıllık cari durumunu görüntülemek

Tahsilat

Müşteri bazında borç ve tahsilatı görmek

Paket Servis

Hızlı satış ile paket servis işlemleri

Raporlama

Kar, analiz ve satış gibi birçok raporlama

Parçalı Ödeme

Yemek kartı veya parçalı ödeme ile tahsilat

İade

Ürün fişi ile iade pusulası olmadan iade almak

Advan RPS ile Neler Yapılır ?


Pos işlemleri ekranından paket servis ekranlarına, stok durumundan, raporlama ekranlarına, masa işlemlerinden tahsilatlara kadar herşeyi tek ekrandan yönetebilirsiniz. Şimdi gelin ekranlara ve özelliklere göz atalım…


Pc Pos İşlemleri


Senaryo üzerinden kolayca anlatacak olursak. 12 Yazılım adında restoranımıza gelen müşterimizin siparişlerini anında ekrana girişini yapabilirsiniz. Garson seçimini hızlıca değiştirebilirsiniz. Satış işlemleri için pos ile irtibat kurabilirsiniz. Yemek mönüsünü istediğiniz gibi ayarlayabilir. Ayarlamaları kendiniz özelleştirebilirsiniz.

Servis İşlemleri

Paket servis veya masa için seçimlerinizi yapabilir. İşlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.Yapılan işlemleri anında ister posa ister nakit olarak fişe yazdırın. Hızlı kullanımı ile tüm herkesin rahatlıkla mönülere erişmesini sağlayın. Masa birleştirme, masa taşıma işlemleri, masa sipariş gibi özellikleriyle farkı keşfedin.

Kasa Defteri

Advan Rps ile kasa defterinizi kolayca inceleyebilirsiniz.Virman alabilir, excele veri aktarabilirsiniz. Raporlamalara erişebilirsiniz. Ödeme filtrelerinden toplam satışın nakit mi yoksa diğer kartlar aracılığıyla yapıldığına bakabilirsiniz.

advan rps

Raporlamalar

Advan Rps pos otomasyon sisteminin en kullanışlı ekranlarından birisi de raporlamalar ekranıdır.. Z raporu, Stok envanteri, iptaller, belirli günüdür yapılmayan cariler, Z’ye göre satış tutarları, departmana göre satışlar, kar raporu, analiz, satış tahsilat toplamları, satış elemanı sağılımı, en çok satılan ürünler, satılmayan ürünler gibi onlarca rapora tek ekrandan ulaşabilirsiniz.

Depo İstekleri

Depo istekleri ile yani istek oluşturabilir depo ile entegreli olarak kullanabilirsiniz.Kim tarafından nerden hangi personel tarafından ve hangi tarihte isteğin gerçekleştiğini görebilirsiniz. Hızlı kolay kullanım 12 yazılım ile özellikleri anlatmaya devam ediyoruz.

Stok Bilgisi

Yeni stok açabilir, seçili kartları düzenleyebilir, hareketleri inceleyebilir, grup tanımları yapabilirsiniz. Stok sayım ekranı , depo sevk fişi gibi ekstra özelliklerin hepsine hızlıca erişebilirsiniz. Arama ekranından tüm listeyi hızlıca kontrol edebilirsiniz. Advan RPS ile kontrolün elinizde olduğu , güvenilir, esnek, hızlı bir bilgisayar programı istiyorsanız, tam da olmanız gereken yerdesiniz.

Hemen üye olun. 7 gün boyunca ücretsiz deneyimleyin.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.