ERP 12 Kurumsal Kaynak Planlama

İlk kez bir ticari program kullanmayı düşünüyorsanız, tek bir bilgisayarda işlemlerinizi gerçekleştirmek istiyorsanız; ERP12 Kurumsal Kaynak Planlama sizin için hazırlanmış hızlı, kolay ve pratik bir uygulamadır.

ERP12 program serisinin başlangıç paketidir. Hiçbir eğitim almamış bir personelin dahi kullanabileceği, üstelik ileride firmanız büyüdüğünde de ERP12’nin üst paketlerine geçişi kolaylıkla sağlamaktasınız.

Kurumsal Kaynak Planlama (ERP) tüm çalışanların ve tüm görevlerin merkezi bir noktadan ve otomatize edilmiş şekilde yönetilmesini sağlar. Bu sayede işletmedeki tüm kaynaklar ve süreçler etkili şekilde kontrol edilir, insan kaynaklı hatalar ortadan kalkar, zaman ve maliyet tasarrufu elde edilir.

İşinizi Nasıl Etkiler ?

Kalite ve verimlilik anlayışı içerisinde çalışanların düzeyinden başlayarak tüm süreçlere hakim olmanızı sağlar. Çok daha kolay, pratik ve uygun maliyetli çözümler sunar. Yerleşik dediğimiz masaüstü iş süreçlerinin yanı sıra web üzerinden de çalışan alt yapı kullanım seçenekleride sunuyoruz. Her işletmenin ihtiyacına göre seçip onu şekillendiriyoruz. 12 Yazılımın güçlü entegre yazılımları ile de destek alınıp sizleri teknoojiyle sadeliğe ve hıza kavuşturuyoruz.

ERP 12 Yazılım, Kurumsal Kaynak Planlama

Hangi İşletmelere Uygundur ?

ERP (Kurumsal Kaynak Planlama) Yazılımı mikro işletmelerden, orta ölçekli işletmelere, büyük ölçekli işletmelere kadar tüm seviyelerdeki işletmeler için uygundur.

  • Siparişten sevkiyat sürecine kadar tüm aşamaları takip edin.
  • Üretim süreçlerine özel uygulamalar
  • İhtiyaca göre uyarlanabilir yapı
  • Zaman tasarrufu ve maliyet avantajı
  • Maliyetlerinizi tek ekrandan istediğiniz yerden yönetim imkanı
  • 12 Yazılım ürünlerinin en önemlisi hız ve kolaylık
ERP ile işinizi ve bütçenizi yönetin.

ERP Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli ?

Öncelikle işletmenizin hangi modüllere ihtiyacı olduğunu planlayın. Uygulamanın devamlılığı, destek garantisi ve uyum olmasına dikkat edin. Diğer yazılımlarla entegreli olabilmesine önem verin. Mevcut kullanılan sistemlerinizi entegre etmek için yazılım ekibiyle istişare edin. Hızlı ve kolay kullanımı için ve sonradan şüpheye düşmemek için demo talebinde bulunun.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.