Birlikte Satılan Grupları Oluşturma

Birlikte satılan ürünler oluşturabilmek için öncelikle birlikte satılan grupları tanımlamalısınız.  “Stok” bölümünde bulunan “Birlikte Satılan Grupları” alanından birlikte satılan grupları tanımlayabilirsiniz.

Yeni butonuna tıklayarak birlikte satılan grubunun adını girebilirsiniz. Bu gruba tanımlı ürünlerden kullanıcıların kaç tane alabileceğini “Maksimum Seçim Sayısı” alanından belirleyebilirsiniz.

“Birlikte Satılan Grupları” tanımladıktan sonra stok kartlarına birlikte satılan ürünler ekleyebilirsiniz. Bunun için stok kartı düzenleme alanında bulunan “Birlikte Satılanlar” bölümünden + butonuna tıklayarak ürün ekleme yapabilirsiniz.

Birlikte satılan ürün oluştururken Grup bölümünden “Birlikte Satılan Grupları” alanında oluşturduğunuz gruplardan birini seçerek, ürün adı ile birlikte satılan ürün ekleyebilirsiniz.

Bu ürünler için ekstra fiyat tanımlaması yapabilirsiniz.

Sitenin nasıl kullanıldığını daha iyi anlamamızı sağlamak için tanımlama bilgileri kullanıyoruz. Bu siteyi kullanmaya devam ederek, bu politikayı kabul etmiş olursunuz. Detaylı bilgi almak için tıklayın.